Carrelli pressati

Mostra prodotti

Bir paspas kovası arabası (veya paspas arabası), kullanıcının ıslak bir paspası ellerini kirletmeden sıkmasına izin veren tekerlekli bir kovadır. Arabada, üstteki genellikle alt kısma takılan iki kova bulunur. Üst kova, ıslak paspası saklamak için yerleştirmek ve paspası sıkmak için bastırmak için kullanılır.

  • Güvenlik ,herhangi bir iş için en önemli öncelik olduğundan, paspaslama sırasında fazla suyu zeminden uzak tutmak, çalışanlarınız ve misafirleriniz için daha güvenli bir ortam yaratır. Kova üzerindeki sıkma aparatı, kullanıcının ıslak paspastaki fazla suyu kolayca dışarı atmasını sağlayarak zeminlerin aşırı doygun ve kaygan olmasını önler. 

Plastik Presli arabaların faydaları

  • Plastik presli temizlik arabaları metal muadillerine göre daha ekonomik bir alternatiftir. Daha hafif yapıları, işyerlerinizin etrafında bir paspas kovası itmeyi çalışanlar için daha az külfetli hale getirir. Ayrıca kimyasallara dayanıklı yapıları sayesinde asla  paslanmayacaktır. 

Renk Kodu :

Yüksek risk
Kırmızı  Renk Paspas Kovası

Bu renk kovaları daha yüksek kontamin ve bakteri riski olan yerler için kullanın. Buna tuvaletler ve pisuarlar dahildir.

Düşük risk
Sarı Paspas Kovası
Düşük riskli alanlar, lavabo ve ayna altı gibi banyonun geri kalanını veya laboratuvarlar ve spor salonları gibi özel alanları içerir.

Çok Amaçlı Temizlik
Mavi Paspas Kovası
Bu kova rengini ofis katları, koridorlar ve günlük çalışma alanları dahil genel temizlik için kullanın.

Restaurant & Cafe
Yeşil Paspas Kovası
Bu kova rengini restaurant ,cafe ,mutfak ve barın arkası dahil yemek servisi alanlarında kullanılır.

 

 

Prodotti in questa categoria