Stabilize Sıvı Ozon

Tersano Stabilize Sıvı Ozan Sistemi yani kısaca SAO, dünya çapındaki en üst düzey denetleyici kurumlar tarafından hijyen ve sağlık sertifikaları güvenli olarak onaylanmıştır.En hassas ortamlarda kullanım için güvenlidir. Devlet kurumlarından bağımsız test laboratuvarlarına ve sürdürülebilirlik kuruluşlarına kadar, stabilize sulu ozon, geleneksel kimyasal temizleyicilere ve dezenfektanlara göre güvenli ve sürdürülebilir bir alternatiftir sistemdir.

Ürünleri Göster

 

Tersano Stabilize Sulu Ozon (SAO), saniyeler içinde etki eder, 24 saate kadar sterilize eden ve altı gün boyunca temizleyen güçlü bir teknolojidir. SAO, sıradan musluk suyunu ve oksijeni sıvı stabilize sulu ozona dönüştüren kimyasal içermeyen bir temizleme sistemidir.Güçlü doğal bir temizleyici, leke çıkarıcı, koku giderici ve dezenfektan olarak kullanılabilir.Virüs, bakteri, mikroorganizma ve mantarlara karşı koruma için yüzeylerin temizlenmesi, sterilize edilmesi ve kokularının giderilmesi için geleneksel kimyasal kullanmadan sürdürülebilir ve alternatif bir çözüm oluşturur.

 

 

Ozon mikropları nasıl yok eder?

Ozon, insanoğlunun bildiği en güçlü oksitleyicilerden biridir. Ozonun güçlü antimikrobiyal karakteri, kısmen klordan (1.36 V) daha yüksek olan oksidasyon-redüksiyon potansiyeli (2.07 V) ile ilgilidir. Bu onu klordan %50 daha güçlü ve mikroorganizmaları 3000 kata kadar daha hızlı yok eder. Ozon, özellikle çift bağ, sülfidril grupları ve fenolik halkalar içeren oksitlenebilir hücresel bileşenlerle reaksiyona girerek mikroorganizmaları yok eder.

 

 

 

 

 

 

 

Ermop, Tersano inc. şirketinin Türkiye satış ve pazarlama resmi distribütörüdür.

Bu kategorideki ürünler