Mop Washing Machines

Show Products

Profesyonel Yıkama, %100 Hijyen, Etkili Enerji tasarrufu

Ermop, İsviçre menşeili Schulthess mop yıkama makinelerinin tek ve yetkili Türkiye distribütörüdür.Spirit topLine ve Spirit proLine modelleri ile mop ve temizlik bezlerinin yıpranmadan yıkanması ve müşteriye özel programlaması için profesyonel çözümler sunar. Mop ve mikrofiber bezler üzerindeki kirleri derinlemesine temizler ve yüzde yüz hijyen sağlar. Hastaneler, okullar, ofisler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri gibi çok fazla mop kullanılan yerler için temizlik ve hijyen konusunda mükemmel sonuçlar verir.

Kurulum ve kullanım kolaylığı

Makineler kolay kullanımlı ve müşteriye özel programlama yapılmaktadır. Sürekli çalışması ve düşük enerji ve su tasarrufu sayesinde avantaj sağlar. Nitelikli teknik servis hizmeti mevcuttur. Çok yönlü dil seçeneği ile 100 saate kadar önceden programlanabilir.

Dozaj Sistemi

Dozaj pompası sistemi yıkama makinası tarafından otomatik olarak kontrol edilmekte ve her bir program için ayrı ayrı ayarlanabilmektedir. Bu sayede moplar ve diğer ürünlerin yıpranmaya karşı güvenliği maksimum seviyeye ulaşmaktadır. Fazla kullanımdan kaynaklanan deterjan atığı ve yaratacağı kirlilik sorunları da önlenmiş olur.

Products of this category